// O mnie

// Urodziłem się w latach 80tych, a moja fascynacja fotografią rozpoczęła się w 1997r., gdy trafił w moje ręce pierwszy analogowy aparat. Dzięki pracy w technologii kliszowej wykształciłem w sobie nie tylko poszanowanie dla każdego ujęcia, ale też cierpliwość i staranność, która pozostała w moich pracach do dziś.

// Choć moja ścieżka zawodowa poszła torem równoległym do fotografii, to jest bardzo mocno związana z odbiorem wzrokowym. Praca ta wzmocniła poczucie estetyki, którą staram się utrzymać na wysokim poziomie również na moich fotografiach. Prawdziwą wolność w tworzeniu obrazów idealnie oddających nie tylko miejsce, lecz także ulotną chwilę dało mi dopiero robienie zdjęć reportażowych w technice cyfrowej. Uwiecznianie atmosfery podczas licznych koncertów oraz odległych podróży stało się przez lata moim sposobem na życie.

// W ostatniej dekadzie zmieniałem kilkakrotnie kraj zamieszkania, aby ostatecznie wrócić do ukochanego miasta - Wrocławia. Dzięki zdobyciu licencji Wrocławskiego Przewodnika Miejskiego poznałem prawie każdy zakątek tego miasta i regionu. Uważam je za wymarzoną scenerię dla Młodych Par. To tutaj podczas własnego ślubu odkryłem jak trudna, odpowiedzialna, a jednocześnie niezwykle pociągająca jest Fotografia Ślubna. Jestem przekonany, że dzięki latom doświadczeń w wykonywaniu reportaży fotograficznych potrafię zatrzymać w kadrze niezwykłe momenty i towarzyszące nim emocje. Teraz pragnę podzielić się z Wami moim spojrzeniem na te jedne z najważniejszych chwil Waszego życia...


// POLECAM: