// Referencje

Nasza przygoda z Jackiem zaczęła się od zobaczenia Jego portfolio. Zachwyciły nas zdjęcia i uchwycony w nich jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Fotografie Jacka były niezwykłe, czarujące i przede wszystkim naturalne. Prawdziwy talent nie potrzebuje przesadnej obróbki w Photoshopie. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem zdecydowaliśmy się, że powierzymy Jackowi, aby był naszym fotografem na ślubie. I był to strzał w dziesiątkę:) Jacek to profesjonalista w każdym calu, świetnie przygotowany na wszystkie okoliczności, miły, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Zarówno podczas uroczystości jak i później sesji Jacek służył nam cennymi radami i wskazówkami. Jacek bardzo lubi sesje w nowych miejscach, wiec od początku zgodził się na naszą propozycję wyjazdu poza Wrocław.

Oczywiście wielką zaletą wyboru Jacka na fotografa jest to, że w ekspresowym tempie przygotował cały materiał. A zdjęcia...cudowne, piękne i wzruszające. Rodzina i znajomi byli oczarowi.

Cała współpraca przebiegła bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli współpracować przy innych okazjach. Oczywiście z wielką przyjemnością polecamy Jacka innym młodym parą, które chcą mieć niezapomniane zdjęcia:).Jacku jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i niezwykła pamiątkę na całe życie. Pozdrawiamy.

//Dominika i Krzysztof

Sposób, w jaki Jacek uwiecznił jedne z najważniejszych chwil w życiu, przerosło o wiele nasze oczekiwania. Współpraca już od początku była niezwykłą przyjemnością. Jacek jest przesympatycznym, skromnym, a zarazem pełnym energii i pomysłów człowiekiem. Jego podejście do tematu, to zawodowstwo w stu procentach. Sposób w jaki potrafi doradzić oraz pomóc rozwiać wątpliwości, sprawia, że w tym ważnym dniu jest jeden stres mniej - można w pełni zaufać takiemu fotografowi! Wszystko było dograne, dosłownie dopięte na ostatni guzik. Byliśmy pewni, że z jego strony nie zaskoczą nas nic złego.

Zdjęcia są wspaniałym reportażem z tego wydarzenia, będziemy do nich chętnie wracać. My, ale i również nasi zadowoleni Goście. Uchwycone na fotografiach szczegóły i wyjątkowe momenty świadczą o wielkim wyczuciu i dyskrecji Jacka. Widać, że zajęcie, które wykonuje, jest dla niego nie tylko zwykłą pracą, ale dużą pasją. Nadzwyczaj dało się odczuć to na sesji plenerowej. Mimo naszych obaw, wszystko wyszło rewelacyjnie. Nie byliśmy przekonani, czy Dworzec PKP lub gmach Uniwersytetu, to miejsca, gdzie można się wyluzować. Okazało się, że przy Jacku, nie były nam straszne tłumy podróżujących przechodniów, osobliwe tło czy nawet kilkustopniowy mróz. Jesteśmy dumni z niebanalnych kadrów z ukochanym Wrocławiem w tle.

Z czystym sumieniem mogę polecić Jacka, każdemu, kto oczekuje tak zaangażowanego w swoją profesję człowieka. Dziękujemy!

//Agata i Przemek

Naszą opinię można tak naprawdę zawrzeć w jednym zdaniu: gorąca polecamy Jacka jako bardzo profesjonalnego i zaangażowanego fotografa z pomysłem! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Ani ja, ani mój mąż nigdy nie przepadaliśmy za uwiecznianiem nas na zdjęciach: zawsze uważaliśmy że jesteśmy niefotogeniczni i stanie po drugiej stronie obiektywu było dla nas niezwykle stresujące. Do chwili kontaktu z Jackiem! Jakość zdjęć i profesjonalne wykonanie oraz ciekawe ujęcia-każdy może podziwiać oglądając wykonane zdjęcia.Jednak, to co nas dodatkowo ujęło to niesamowicie miła i bezstresowa atmosfera! Zwłaszcza podczas sesji ślubnej.

Dzięki podejściu Jacka nie czuliśmy się skrępowani czy zestresowani. Atmosfera i luz, które stworzył Jacek pozwoliły nam przełamać nasz dystans do zdjęć. O dziwo- sesja plenerowa była dla nas nie lada zabawą i mile spędzonym czasem! Dziękujemy również za wspaniale ujęcia z dnia ślubu i wesela! Jesteśmy szczególnie wdzięczni za podejście Jacka i zaangażowanie które cały czas podkreślany! Pomysłowość i często oryginalne ujęcia oraz skupienie na detalach i uwiecznienie wielu pięknych momentów z naszymi bliskimi i przyjaciółmi, to kwestie które szczególnie cenimy!

Zawsze czujny, zawsze gotowy, z aparatem w ręku- by nic co ważne nie umknęło i by stworzyć dla nas piękna pamiątkę..... a jednocześnie bardzo dyskretny, subtelnie gdzieś z boku, bez wyraźnego eksponowania swojej osoby. Brawo! Dziękujemy bardzo, bardzo!! Jacku , będziemy Cię gorąco polegać, by również inne osoby były tak zadowolone ze współpracy z Tobą jak my.
Dzięki Tobie możemy wracać z przyjemnością do pięknych zdjęć, które tak wspaniale oddają nastrój i emocje tego ważnego dla nas dnia!.

//Ania i Bartek

Jeżeli szukacie fotografa to polecamy Jacka, dlaczego? Otóż jest to człowiek spokojny, ugodowy, doradzi co będzie lepsze, bo zna się na swojej pracy więc zaufaliśmy jemu całkowicie i nie żałujemy! Nasze zdjęcia są idealne! Na co dzień nie lubimy zdjęć, ale w ten dzień wyglądaliśmy jak z bajki. Fotografie są wyraźne, kolory żywe, dynamiczne, ciekawe ujęcia, o czym się dowiadujesz, kiedy oglądasz zdjęcia. Ma dobrą spostrzegawczość i jak coś uważa za fajne, to zrobi foto nawet nie wiesz kiedy :).

A kiedy zobaczyliśmy nasz fotoalbum to łzy wzruszenia same się cisną! Jego jakość jest najwyższa! Zdjęcia są wybierane przez Jacka i to jest cudowne, bo nie spodziewasz się co tam będzie i ta niespodzianka jest niezwykle wzruszająca!

Galeria internetowa jest super pomysłem, bo można się podzielić nią z gośćmi i każdy sobie coś tam wybierze, a tak to my byśmy musieli przebierać zdjęcia każdemu z osobna, co mogłoby zająć duuużo czasu. Polecamy gorąco!

//Renta i Sławomir

Reportaż wykonany przez Jacka jest wspaniałym upamiętnieniem naszego ślubu. Współpraca z Jackiem, dzięki jego profesjonalnemu podejściu, przebiegła pomyślnie. Podczas spotkania zapoznawczo-organizacyjnego, odpowiedział na wszystkie nasze pytania związane z reportażem, przedstawił w jaki sposób pracuje, oraz udzielił wskazówek co do tego, w jakich momentach będzie wykonywał fotografie. Był również bardzo pomocny, gdy chcieliśmy dodrukować kilka zdjęć na własną rękę.

Pomimo bardzo krótkiego przyjęcia, otrzymaliśmy wiele różnorodnych fotografii, na których widać towarzyszące emocje. Najbardziej cenimy sobie portrety wykonane z każdym z członków rodziny, które mogliśmy podarować wszystkim gościom, na pamiątkę tego dnia.

Estetyka, zróżnicowane kadry, realistyczna kolorystyka, a także duża wrażliwość to cechy fotografii wykonanych przez Jacka, które wcześniej widzieliśmy w jego portfolio i które są obecne również na naszych zdjęciach.

//Magdalena i Bartek

Fotografa na nasz ślub szukałam na ostatnią chwilę, więc miałam problem ze znalezieniem kogoś ze swojej okolicy i tak trafiłam na Jacka, przeglądając oferty z szerszym zasięgiem. Zainteresowało mnie jego portfolio i przystępna cena, więc zadzwoniłam i zyskałam bardzo dobrego fotografa, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, sympatyczny i skromny.Jest to człowiek z pasją, który wkłada serce w swoją pracę, tworząc atmosferę, w której nie sposób czuć się skrępowanym. Docenić Cię trzeba również za solidność i dyspozycyjność.Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości zdjęć, pomysłowości z jaką zostały wykonane.Twojemu obiektywowi nie umknie żaden szczegół, a fotografie pozostaną na zawsze żywym wspomnieniem. Nie mamy nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie, jesteśmy pod wielkim wrażeniem i polecamy wszystkim niezdecydowanym! To profesjonalista, który stworzy Wam taką pamiątkę, do której chętnie będziecie wracać- tak jak my.//Ewelina i Dawid

Witamy, Dziękujemy za przesłanie zdjęć, właśnie ostatnio się zastanawialiśmy jak wyjdą i jak my wyjdziemy na nich. Musimy przyznać, że są super bo są i eleganckie i naturalne i do pośmiania się.. naprawdę nie trzeba filmu oglądać żeby posiadać całokształt imprezy. Cieszymy się bardzo ze jak na taka odległość, czas załatwiania i możliwości wszystko się udało.

Jest nam niezmiernie miło ze byłeś z nami w tym dniu, z pozytywna energia, ze udało się wydobyć to co najlepsze...,sami nie wiedzieliśmy do końca jak to będzie w dniu gdzie rodzina zbiegnie się w jedno miejsce. I udało się, dzień był wyjątkowy, dla nas na pewno magiczny o czym przypominają nam teraz zdjęcia. Przypominają o tych wszystkich momentach, o tych chwilach gdzie był przez chwile stres, głupawka, relax, zabawa. I tak to prawda.... to była zwyczajna środa ale zabawa lepsza jak w niejedna sobotę;). Ciekawe ujęcia wydobywające energię danej chwili, naszych małych chwil, zbiór ich wszystkich. Dziękujemy za brak sztuczności, a naturalność, za czas , który zaowocował tak dobrze i za współpracę:). Na pewno będziemy wracać,

Pozdrawiamy Cię serdecznie , czekamy na resztę i do zobaczenia. Wszystkiego dobrego:)

//Weronika i Tomasz

Serdecznie dziękujemy. Każde zdjęcie zrobione jest z niezwykłą starannością. Ponadczasowy format, niesamowite ujęcia prawdziwych emocji sprawiają, że zatrzymane obrazy będą piękną, klasyczną pamiątką na całe życie.

Jacek jest profesjonalistą godnym zaufania reprezentującym wysoki poziom kultury osobistej. Zawsze uśmiechnięty, miły i pomocny. Nie tylko doradza, ale również słucha propozycji. Przed Jego obiektywem można czuć się sobą,

bez zbędnego pozowania, wszystko wychodzi naturalnie i w dobrym guście. Wielkim atutem współpracy z Jackiem jest bardzo szybka realizacja fotoreportażu oraz bezproblemowy kontakt.

Z całego serca dziękujemy i polecamy.

//Joanna i Łukasz

Po obejrzeniu portfolio Jacka, wiedzieliśmy, że chcemy żeby był naszym fotografem. Na szczęście w dniu naszego ślubu miał jeszcze wolny termin. Dzisiaj gdybyśmy stanęli jeszcze raz przed wyborem fotografa, na pewno ponownie wybralibyśmy Jacka. To, że robi przepiękne zdjęcia, to widać na jego pracach.

Obawialiśmy się o siebie, że nie będziemy wiedzieli jak pozować i co robić. Jacek, miał za to mnóstwo pomysłów jak tą sesję uczynić wyjątkową. Umiał wykorzystać w 100% miejsca w których byliśmy. Dzięki temu każde zdjęcie jest wyjątkowe.

Dziękujemy Ci bardzo za taką wspaniałą pamiątkę. Wiele razy będziemy do tych zdjęć wracali.

//Joanna i Przemysław

Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Jackiem, byliśmy po kilku rozczarowaniach w związku z innymi fotografami, z którymi nie można się było skontaktować, ustalić szczegółów umowy albo wymyślali nagle dodatkowe koszty, o których nie było wcześniej mowy. Szukając fotografa, który miał uwiecznić nasz ślub, oprócz talentu zwracaliśmy więc uwagę przede wszystkim na rzetelne podejście do pracy. Nie zawiedliśmy się.

Jacek bardzo się zaangażował, był od początku do naszej dyspozycji; pełen pomysłów na sesję ślubną, kreatywny i elastyczny, a przy tym solidny i konkretny. Wybór Jacka to był strzał w dziesiątkę. Bardzo dyskretny w trakcie pracy, sprawił że wszystkie zdjęcia z ceremonii ślubnej, wesela oraz sesji plenerowej wyszły bardzo naturalnie, bez sztucznego pozowania i uśmiechów w stronę obiektywu. Pewnie na zawsze pozostanie zagadką to, jakim cudem zdołał uchwycić wszystkie te drobiazgi, które stanowią o wyjątkowości naszych gości weselnych: czyjeś wygłupy, porozumiewawcze mrugnięcie, szalone tańce, gesty, dzięki którym te fotografie będą zawsze żywe. Jacek zdołał zatrzymać dla nas czas; możemy teraz wracać do tych wyjątkowych chwil kiedy tylko zechcemy, przeżywając na nowo najważniejszy dzień w naszym życiu.

//Basia i Tomek

Wyjątkowo profesjonalne i subtelne podejście do tematu, ciekawe pomysły ujęcia chwili bez zbędnych kombinacji. Ponadto bardzo miła współpraca w różnych sytuacjach, zarówno podczas uroczystości, w trakcie wesela i w plenerze. Naprawdę polecamy wszystkim szukającym profesjonalisty, który wręcz niezauważalne uwieczni tak ważny moment w naszym życiu. Dziękujemy Jacku za wspaniałą współpracę i świetne zdjęcia. Pozdrawiamy Agnieszka i Grzesiek, wesele 02.09.2017 we Wrocławiu

//Agnieszka i Grzesiek

Wybór fotografa na nasz ślub nie był łatwy, ponieważ mieszkamy za granicą. Nie byliśmy w stanie zobaczyć jak dany fotograf pracuje, jakie robi zdjęcia, a wiadomo, że te w internecie są inne niż w rzeczywistości. Wyboru musieliśmy dokonać jednak na podstawie opinii oraz portfolio. Spośród wielu fotografów naszą uwagę zwróciło portfolio Jacka Segieta, a mianowicie jego wieloletnie doświadczenie, które widać po jakości wykonanych fotografii oraz same pozytywne opinie.

Jacek jest osobą sympatyczną, wesołą i z poczuciem humoru. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją. Podczas całego reportażu z naszego wesela Jacek był praktycznie niewidoczny. Dyskretnie wykonywał swoją pracę. My oraz goście weselni czuliśmy się swobodnie, bez żadnych stresów i sztucznego pozowania przed obiektywem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie Jacka. Mamy przepiękne fotografie z naszego ślubu oraz niezwykle pomysłową galerię zdjęć online, co jest super sprawą np. dla gości lub znajomych. Szczerze i gorąco polecamy wszystkim Jacka Segieta.

Jacku, serdecznie dziękujemy Ci za współpracę i mamy nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy ;)

//Kamila i Jakub

Jacek ujął nas swoim profesjonalizmem i miłym podejściem do nas i gości weselnych. Jego zdjęcia są bardzo plastyczne i oddają prawdziwe emocje dnia naszego ślubu i wesela. Także sesja plenerowa wypadła świetnie dzięki pomysłom Jacka i była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy. Również nienagannie przygotowane zostały materiały zdjęciowe - galeria internetowa, pendrive i album.

Jeśli chcecie mieć cudowną pamiątkę zdjęciową na całe życie - polecamy Wam Jacka jako fotografa ślubnego!

//Kinga i Tomasz

Ślub jest wyjątkowym zdarzeniem dla każdego- w natłoku przygotowań i "miliona rzeczy do załatwienia" znikają ulotne chwile, które potrafi uchwycić Jacek! Umiejętność uchwycenia tych wyjątkowych chwil jest niezwykle cenna- uśmiechy, spojrzenia, podanie sobie rąk. Właśnie w takich małych rzeczach ukrywa się uczucie! Bardzo dziękujemy Jackowi, za cierpliwość!

Niezwykle spokojny, opanowany i perfekcyjny pozwolił nam czuć się spokojnie :) Nie narzucał swojej obecności - dyskretnie potrafił uchwycić wszystkie ważne dla nas chwile. Serdecznie polecamy Jacka- jest osobą niezwykle kompetentną, a aparat w jego rękach jest jak czarodziejska różdżka, która potrafi uchwycić piękne chwile.

//Edyta i Marcin

Od początku przygotowań związanych z naszym pięknym dniem zgadzaliśmy się, że piękne zdjęcia uwieczniające ten moment były dla nas bardzo ważne. Dopiero wybór współpracy z Jackiem sprawił, że poczuliśmy się komfortowo. Jego pełne profesjonalizmu podejście do pracy z ludźmi, a także do spraw formalnych utwierdziło nas w przekonaniu, że nasz wybór był słuszny. I nie pomyliliśmy się - podczas przygotowań, ślubu, a także na sali weselnej Jacek zadbał o to, by wszyscy goście znaleźli się na zdjęciach, a jednocześnie aby czuli się swobodnie przed aparatem.

Świadczy o tym zainteresowanie naszych przyjaciół, którzy pozytywnie wypowiadali się na temat pracy naszego fotografa.

Odbyliśmy także wspólną ślubną sesję plenerową - chociaż nigdy wcześniej nie braliśmy udziału w takiej sesji, pozytywne nastawienie Jacka oraz ciekawe pomysły na wybór scenerii sprawiły, że świetnie odnaleźliśmy się przed obiektywem,

a fotografie otrzymane w niedługim czasie są najwyższej jakości i zawierają wszystkie ważne dla nas chwile.

Nie moglibyśmy dokonać lepszego wyboru, dziękujemy Jacku!

//Agata i Marcin

Pragniemy Ci Jacku gorąco podziękować za piękne zdjęcia, które niesamowicie odzwierciedlają nasz wyjątkowy dzień ślubu oraz zabawy weselnej. Jesteś ogromnie sympatyczną i miłą osobą a współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Dziękujemy Ci za spokój i rady, które nam udzielałeś. Zdjęcia są bardzo naturalne i z pomysłem.

Stworzyłeś nam przepiękną pamiątkę, do której z pewnością często będziemy wracać. Również nasi goście są fotografiami zachwyceni.

Widać, że wykonujesz swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i sercem. Jesteś profesjonalistą w 100 % i gorąco Cię polecamy.

//Ewelina i Kamil

Jacku, dziękujemy jeszcze raz za piękny reportaż z naszych marcowych zaślubin! Nie sądziliśmy, że fotografie potrafią tak wiernie uchwycić nastrój chwili. Dzięki Twoim zdjęciom możemy przyglądnąć się drobnym detalom, którym ze względu na zamieszanie wokół nas nie mieliśmy okazji się przyjrzeć. Doceniamy również Twoje wsparcie, kiedy pojawiły się nerwy przed uroczystością.

Parom poszukującym fotografa na ten szczególny dzień możemy potwierdzić, że jesteś osobą konkretną i zarazem sympatyczną, zaś w pracy zaangażowaną, a także dyskretną. Nas oraz naszych gości szczególnie ujęły kadry z dziećmi, do których wyraźnie masz przyjazne podejście. Jedyne, czego żałujemy, to że nie mogliśmy Cię zabrać na plener w naszą odległą podróż poślubną.

Z całą pewnością będziemy Cię polecać wszystkim znajomym i nieznajomym!

//Alicja i Grzegorz

W tym najważniejszym dla nas dniu pragnęliśmy uwiecznić piękno tych chwil na fotografiach. Aby to było możliwe niezbędny był fotograf, który będzie potrafił nie tylko zrobić profesjonalne ujęcia, ale przede wszystkim sprawi, że będziemy czuć się naturalnie i komfortowo. Idealnie trafiliśmy! Jacek sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom- zachował pełną dyskrecję, uwzględnił wszelkie nasze propozycje i sprawił, że kompletnie nie musieliśmy się martwić o zdjęcia. Dziś spoglądając na album pełen pięknych fotografii na nowo odczuwamy wyjątkowość tamtych chwil. Serdecznie polecamy!

//Agnieszka i Robert

Bardzo pozytywnie :) Pan Jacek potrafi tak się wmieszać w tłum, że na weselu nawet nikt nie wiedział że ma robione zdjęcia. Profesjonalne podejscie, otwarte przyjmowanie naszych pomysłów i świetne własne pomysły na sesje.

Polecamy!

//Sylwia i Andrzej

Jestem zadowolona z usług Jacka. Zdjęcia są dobrej jakości, kolory naturalne, ujęcia ładne . Mamy sfotografowanych wszystkich gości, zdjęcia robione podczas zabawy na parkiecie są wyraźne, dynamiczne, kolorowe (dzięki dodatkowemu oświetleniu DJa) są ciekawe efekty np. na zdjęciach z pierwszego tańca. Fotograf przemieszcza się szybko i niezauważalnie, nawet nie wiem kiedy zrobił nam część zdjęć. Polecam zrobić od razu odbitki , bo nie będzie się wam chciało wybierać najlepszych.

Dla naszych mam zamówiłam albumy – wyszły pięknie, bardzo eleganckie idealne na prezent. Dodatkowo jest udostępniona galeria internetowa, więc szybko można podzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi. Wiele decyzji zostawiłam Jackowi i jestem zadowolona z efektów. Polecam jeżeli chcecie mieć ładne zdjęcia w dobrej cenie.

//Daria i Łukasz

Jacek - Człowiek z pasją, zaangażowaniem w tym, co robi. Sympatyczny, dokładny i uczciwy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Plener super. Jesteśmy pewni, że Jacek mógłby robić nam zdjęcia przy zamku cały dzień. Miał dużo pomysłów, które na zdjęciach wyszły świetnie. My z kolei czuliśmy się bardzo swobodnie i pewnie.

Idealnie ukazał fotografiami uczucia, jakie nam towarzyszyły (mały stresik w urzędzie, skupienie w plenerze, jak i "spadek ciśnienia" już na sali). Bardzo dyskretny.

Pozostaje nam tylko żałować, że nie zdecydowaliśmy się zatrudnić Cię na całe przyjęcie weselne. Jacku, z czystym sumieniem będziemy Cię polecać i oglądając zdjęcia, wspominać te bardzo przyjemne chwile, kiedy mogliśmy w pełni dostrzec Twój profesjonalizm. Miło nam było Cię poznać i mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś będzie nam dane z Tobą współpracować.

//Aneta i Damian